KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10446277
nr 1044 6277
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), ej signerad, Olga Bratt, Signerad och daterad i plåten, 1892, motivet: 18, 3x12, 7
måndag 20 juni 2016
kl 20:35:30
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn